Artikal:
125317

DNIPRO-M Aparat za zavarivanje inverter poluautomat MIG/MMA MG-18DX

Dnipro-M
Originalni proizvod
Poluautomatski inverter za zavarivanje DNIPRO-M MG-18DX omogućava zavarivanje različitih metala u MIG i MMA režimima, sa naprednim podešavanjima za profesionalce.
Opis proizvoda:
Poluautomatski inverter MIG/MMA MG-18DX je namijenjen za zavarivanje metala pomoću elektroda i žice. S njegovom pomoći možete izvršiti zavarivanje legirane i nelegirane čelika, nerđajućeg čelika i legura, kao i aluminijuma. Više odgovara profesionalcima koji žele da podešavaju svaku sitnicu prema sebi i svom individualnom procesu zavarivanja. Ako tek počinjete, ili jednostavno ne želite da se upuštate u suptilnosti podešavanja - obratite pažnju na model MG-16DX. Pouzdanost Poluautomatski uređaj ima zaštitu od kratkog spoja, što omogućava rad u prašnjavim mestima sa visokim nivoom vlažnosti. Arhitektura unutar kućišta i prisilni sistem ventilacije omogućavaju aparatu da neprekidno radi pri temperaturi okruženja iznad 25 °C. Načini rada MIG i MMA Aparat može raditi u dva režima: MIG — rad žicom sa metalom debljine 0,8-6 mm; MMA — rad elektrodom 1,6-4 mm sa metalom debljine 1,6-4 mm sa debljinom 2-12 mm, sečenje metala debljine do 10 mm. Potreban režim rada može se izabrati samo jednim dugmetom na prednjoj ploči. Model MG-18DX omogućava rad u režimu zavarivanja u sredini ugljen-dioksida CO2, fluks žicom bez korišćenja gasa i obodnog zavarivanja MMA. Takođe, za udobnost formiranja zavarivanja uključeno je posebno podešavanje - "Induktivnost", koje omogućava precizno podešavanje nanešene i prožimajuće metalne mase. Proces povlačenja žice Dugme za povlačenje žice automatizuje i ubrzava njeno davanje od koluta do vrha. Tokom ovog procesa ne troši se zaštitni gas, a proces traje samo 30 sekundi. Zapremina koluta Mogućnost postavljanja koluta sa žicom do 5 kg (200 mm u prečniku) omogućava uštedu vremena u procesu njene zamene. U proseku, zamena se dešava 1 put u 30 radnih sati. Manevrisanje Model MG-18DX dolazi sa bakarnim kablovima za držač elektroda i masovnim stezaljkama – 3 i 2,5 metra, redom. Dužina kablova omogućava slobodno kretanje po radnoj površini tokom zavarivanja. Stabilnost U slučaju pada napon Brand: DNIPRO-M Garancija: 24 mjeseci (2 godine)
Garancija:
24 mjeseci (2 godine)
Brand:
Dnipro-M
Karakteristike:
2 mm'
Karakteristike i opis proizvoda
Maloprodajna cijena
538.82 
Popust za jednokratno plaćanje
-15%
KUPI NA RATE Kako kupiti na rate
Cijena sa popustom
Informacije o dostavi
Da biste pogledali cijenu dostave i očekivano vrijeme isporuke za ovaj artikal, ukoliko ga naručite odmah, izaberite mjesto isporuke:
Kurirska dostava na adresu kupca
- -
Tačke preuzimanja porudžbina:
Podgorica, Datika, skladište PLC Morača
- -
Lokacija
Herceg Novi, Datika, pickup point
- -
Lokacija
Donja Lastva, 85332, Pošta CG
- -
Lokacija
Andrijevica, 84320, Pošta CG
- -
Lokacija
Gusinje, 84326, Pošta CG
- -
Lokacija
Petnjica, 84312, Pošta CG
- -
Lokacija
Cetinje, 81250, Pošta CG, Njegoševa 28
- -
Lokacija
Tuzi, 81206, Pošta CG
- -
Lokacija
Golubovci, 81304, Pošta CG
- -
Lokacija
Virpazar, 81305, Pošta CG
- -
Lokacija
Danilovgrad, 81410, Pošta CG, Baja Sekulića,8
- -
Lokacija
Nikšić, 81400, Pošta CG, Bulevar 13 jul
- -
Lokacija
Ulcinj, 85360, Pošta CG, Majke Tereze
- -
Lokacija
Pečurice, 85356, Pošta CG
- -
Lokacija
Bar, 85000, Pošta CG, Jovana Tomaševića,44
- -
Lokacija
Sutomore, 85355, Pošta CG
- -
Lokacija
Petrovac, 85300, Pošta CG
- -
Lokacija
Sveti Stefan, Pržno, 85315, Pošta CG
- -
Lokacija
Budva, 85310, Pošta CG, Mediteranska
- -
Lokacija
Radanovići, 85318, Pošta CG
- -
Lokacija
Radovići, 85323, Pošta CG
- -
Lokacija
Tivat, 85320, Pošta CG, Palih Boraca,24
- -
Lokacija
Stoliv, 85334, Pošta CG
- -
Lokacija
Prčanj, 85335, Pošta CG
- -
Lokacija
Kotor, 85330, Pošta CG, Njegoševa
- -
Lokacija
Dobrota, 85331, Pošta CG
- -
Lokacija
Perast, 85336, Pošta CG
- -
Lokacija
Risan, 85337, Pošta CG
- -
Lokacija
Morinj, 85338, Pošta CG
- -
Lokacija
Bijela, 85343, Pošta CG
- -
Lokacija
Zelenika, 85346, Pošta CG
- -
Lokacija
Igalo, 85347, Pošta CG
- -
Lokacija
Herceg Novi, 85340, Pošta CG, Njegoševa,31
- -
Lokacija
Kolašin, 81210, Pošta CG, Trg borca
- -
Lokacija
Mojkovac, 84205, Pošta CG
- -
Lokacija
Bijelo Polje, 84000, Pošta CG, Tomaša Žižića
- -
Lokacija
Berane, 84300, Pošta CG
- -
Lokacija
Žabljak, 84220, Pošta CG
- -
Lokacija
Pljevlja, 84210, Pošta CG
- -
Lokacija
Plužine, 81435, Pošta CG
- -
Lokacija
Rožaje, 84310, Pošta CG, 13 jula
- -
Lokacija
Bar, Datika, pickup point
- -
Lokacija
Plav, 84325, Pošta CG
- -
Lokacija
Šavnik, 81450, Pošta CG
- -
Lokacija
Budva, Datika, pickup point
- -
Lokacija
Sve tačke preuzimanja u Crnoj Gori
Opis proizvoda:
Poluautomatski inverter MIG/MMA MG-18DX je namijenjen za zavarivanje metala pomoću elektroda i žice. S njegovom pomoći možete izvršiti zavarivanje legirane i nelegirane čelika, nerđajućeg čelika i legura, kao i aluminijuma.
Više odgovara profesionalcima koji žele da podešavaju svaku sitnicu prema sebi i svom individualnom procesu zavarivanja.
Ako tek počinjete, ili jednostavno ne želite da se upuštate u suptilnosti podešavanja - obratite pažnju na
model MG-16DX.
Pouzdanost
Poluautomatski uređaj ima zaštitu od kratkog spoja, što omogućava rad u prašnjavim mestima sa visokim nivoom vlažnosti. Arhitektura unutar kućišta i prisilni sistem ventilacije omogućavaju aparatu da neprekidno radi pri temperaturi okruženja iznad 25 °C.
Načini rada MIG i MMA
Aparat može raditi u dva režima:
MIG
— rad žicom sa metalom debljine 0,8-6 mm;
MMA
— rad elektrodom 1,6-4 mm sa metalom debljine 1,6-4 mm sa debljinom
2-12 mm, sečenje metala debljine do 10 mm. Potreban režim rada može se izabrati samo jednim dugmetom na prednjoj ploči.
Model MG-18DX omogućava rad u režimu zavarivanja u sredini ugljen-dioksida CO2, fluks žicom bez korišćenja gasa i obodnog zavarivanja MMA. Takođe, za udobnost formiranja zavarivanja uključeno je posebno podešavanje - "Induktivnost", koje omogućava precizno podešavanje nanešene i prožimajuće metalne mase.
Proces povlačenja žice
Dugme za povlačenje žice automatizuje i ubrzava njeno davanje od koluta do vrha. Tokom ovog procesa ne troši se zaštitni gas, a proces traje samo
30 sekundi.
Zapremina koluta
Mogućnost postavljanja koluta sa žicom do 5 kg (200 mm u prečniku) omogućava uštedu vremena u procesu njene zamene. U proseku, zamena se dešava 1 put u
30 radnih sati.
Manevrisanje
Model MG-18DX dolazi sa bakarnim kablovima za držač elektroda i masovnim stezaljkama – 3 i 2,5 metra, redom.
Dužina kablova omogućava slobodno kretanje po radnoj površini tokom zavarivanja.
Stabilnost
U slučaju pada napon
Brand: DNIPRO-M
Garancija: 24 mjeseci (2 godine)
Garancija:
24 mjeseci (2 godine)
Brand:
Dnipro-M
Karakteristike:
2 mm'